• Detail firmy

Mezinárodní asociace studentů ekonomie a řízení (AIESEC) AIESEC Česká republika

Základní popis

Zajišťujeme spolupráci s firemní sférou na rozvoji mladých lidí s vysokoškolským vzděláním, hledání talentů, zprostředkování zahraničních praktikantů.

Adresa

Senovážná 2
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61379166
DIČ:  CZ61379166
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Export - Import

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 235 192
Mobil: +420 733 746 743
Fax: +420 224 218 685
E-mail: info@aiesec.cz
WWW: www.aiesec.cz

Kontaktní osoba

Daniela Nováková

Michaela Schedlingová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.