• Detail firmy

KORAD spol. s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kovovýrobu, pálení a řezání laserem, výpalky, svařování konstrukcí, výrobu z nerezu, CNC obrábění a práškové lakování.

Adresa

Benešovská 332
258 01 Vlašim

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26157101
DIČ:  CZ26157101

Výrobky, činnosti

Obrábění na CNC centru

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 842 336
Mobil: +420 603 861 678
E-mail: korad@korad.cz
WWW: www.korad.cz

Kontaktní osoba

Radek Košťálek - Majitel

Další firmy v oboru

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.

Stellis, s.r.o.

Nabízíme abrazivní vodní řezání, řezání čistým vodním paprskem a mikrořezací technologií. Zajišťujeme i konvenční třískové obrábění na CNC soustruhu a CNC frézovacím centru.