• Detail firmy

AGROCHEMICKÝ PODNIK VOLYNĚ a.s.

Adresa

Volyně 24
387 01 Volyně

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  48202452
DIČ:  CZ48202452

Výrobky, činnosti

Silniční doprava
Hnojiva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 372 896
Telefon: +420 383 372 595
E-mail: achp.volyne@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Jehlička - Ředitel

Ing. Josef Šůna - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Englmayer CZ, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na mezinárodní a vnitrostátní dopravu a přepravu celovozových i kusových zásilek. Zabýváme se rovněž ADR přepravou. Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé skladování zboží. Nabízíme celní odbavení a Intrastat či pojištění. Na trhu působíme již 10 let. Našim zákazníkům garantujeme kvalitní služby se 100% servisem.

LÁNÍČEK Transport s.r.o.

Již od roku 1992 se specializujeme na vnitrostátní a mezinárodní přepravu od hmotnosti 1 kg do 24 tun. Přepravu zajišťujeme vozy Mercedes-Benz: skříňovými a plachtovými vozidly, výměnnými nástavbami skříňovými a plachtovými, vozidly se zvedací plošinou. Zabýváme se osobní přepravou po celé ČR a v rámci Evropy. V Brně nabízíme přepravu osob nonstop. Naši zaměstnanci mluví anglicky a německy.

IN TIME KURÝR, spol. s r.o.

Poskytujeme kurýrní služby a přepravujeme zásilky po celé ČR a do většiny měst v Evropě do následujícího pracovního dne. Zajišťujeme expresní kurýrní přepravu s doručením v den podání. Poskytujeme spolehlivou službu direct servis, kdy kurýr veze pouze jednu urgentní zásilku. Obstaráme celní odbavení mezinárodních zásilek. Nabízíme import z Velké Británie a Slovenska za příznivých podmínek.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

BOSSYS, s.r.o.


Naše nabídky jsou zaměřeny přímo na firmy i koncové zákazníky, které se o danou problematiku zabývají a již nyní se to odráží v návštěvnosti našich stránek.

Ing. Jiří Olejníček
Jednatel

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.