• Detail firmy

AGROCHEMICKÝ PODNIK VOLYNĚ a.s.

Adresa

Volyně 24
387 01 Volyně

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  48202452
DIČ:  CZ48202452

Výrobky, činnosti

Silniční doprava
Hnojiva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 372 595
Telefon: +420 383 372 896
E-mail: achp.volyne@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Jehlička - Ředitel

Ing. Josef Šůna - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

LIMASTAV CZ s.r.o.

Specializujeme se na zemní práce, demolice, stavební práce a rekonstrukce. Nabízíme i kontejnerovou přepravu a odvoz a likvidaci odpadů. Zajišťujeme úpravu soukromé a veřejné zeleně.

MSV STUDÉNKA s.r.o.

Výroba a prodej dílů pro kolejová vozidla, důlní i zemní stroje a drobné zámečnické práce. Dále provádíme svářečské práce, CNC soustružení, frézování, vrtání a svařování. Zabezpečujeme dodávky strojírenských dílů, dílů kolejových vozidel a od roku 2009 díly lokomotiv z produkce ŠKODA. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní dopravu za pomoci dvou užitkových vozidel Renault Master a Fiat Ducato.

MP - Sped s.r.o.

Naše společnost se od své existence v roce 2005 věnuje logistickým službám v oblasti přepravy a skladování zboží. V roce 2008 jsme pořídili i vlastní velký sklad v Modleticích u dálnice D1. Zajistíme Vám zprostředkování vnitrostátních i mezinárodních přeprav chladírenskými a plachtovými vozy. Nabízíme uskladnění potravinářského i nepotravinářského zboží a také službu repacking a fulfilment.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference
KARS, spol. s r.o.
I v období, ve kterém nemáme vlastní nabídky a poptávky, jsme informováni o stavu na tržišti. Díky tomu jsme již získali nové zákazníky a investice do tohoto způsobu prezentace se již vyplácí.
Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.