• Detail firmy

Daniel Kozubík

Základní popis

Zajišťujeme otevírání dveří, zámků, aut i trezorů či výměny zámků. Zabýváme se také výrobou klíčů. Opravujeme kování.

Adresa

Uprkova 1587/15
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74278185
  • Služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 704 456
E-mail: dankozubik@gmail.com
WWW: www.otevirani-dveri-brno.cz

Kontaktní osoba

Daniel Kozubík - Majitel

Další firmy v oboru

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

SIMAF CZ s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme montážní systémy, spojovací materiál do plechu, plastu i dřeva, nýtovací matice pro různé tloušťky od M3 do M16, lisovací matice a sloupky, navařovací prvky. Dále matice v kleci, zálisky a šrouby do plastu. Nabízíme výkresové díly obráběné i tvářené.