• Detail firmy

KOVOOBRÁBĚNÍ-ZÁMEČNICTVÍ - JOSEF ŽEMLIČKA

Základní popis

Poskytujeme opravy a servis truhlářských a dřevařských strojů, soustružení, frézování, výroba mříží, vrat, posuvných bran a schodů, opravy domácích vodáren a vodních čerpadel, zámečnické a topenářské práce, různé kovové díly podle Vaší dodané dokumentace ale naší hlavní činností je výroba víceúčelových strojů a pásových dopravníků.

Adresa

Havlíčkova 447
264 01 Sedlčany

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45088497

Výrobky, činnosti

pásové dopravníky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 721 802 043
Telefon: +420 723 941 179
E-mail: josef.zemlicka@seznam.cz
WWW: zamekovo.webnode.cz
Další firmy v oboru

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

J+B Konstrukce s.r.o.

Nabízíme služby stavebního zámečnictví. Vyrábíme vinuté trubky pro předpjatý beton a mostní konstrukce o různých průměrech. Dodáváme kovové kabelové průchody a kabelovody Sandrik. Na zakázku jsme schopni vyrobit kovové konstrukce, kovové palety, kovové brány, kovové pojízdné brány, kovové schodiště, kovové zábradlí aj. Vše na základě Vámi dodaných specifikací.