• Detail firmy

KOVOOBRÁBĚNÍ-ZÁMEČNICTVÍ - JOSEF ŽEMLIČKA

Základní popis

Poskytujeme opravy a servis truhlářských a dřevařských strojů, soustružení, frézování, výroba mříží, vrat, posuvných bran a schodů, opravy domácích vodáren a vodních čerpadel, zámečnické a topenářské práce, různé kovové díly podle Vaší dodané dokumentace ale naší hlavní činností je výroba víceúčelových strojů a pásových dopravníků.

Adresa

Havlíčkova 447
264 01 Sedlčany

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45088497

Výrobky, činnosti

pásové dopravníky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 721 802 043
Telefon: +420 723 941 179
E-mail: josef.zemlicka@seznam.cz
WWW: zamekovo.webnode.cz
Další firmy v oboru

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

Milan Fiala

Naší hlavní činností jsou zámečnické práce. Vyrábíme vrata, mříže, ploty, zábradlí a ocelové konstrukce na zakázku. Provádíme svařování nerezu i kovů, řezání, vrtání a soustružení. Věnujeme se rovněž montážím strojů a opravám mechanismů. Zajišťujeme generální opravy tvářecích strojů. Se zámečnickou výrobou máme letité zkušenosti, v této oblasti podnikáme již od roku 2001.

KOVODESIGN & TEAM s.r.o.

Atypická kovovýroba - zajišťujeme kovovýrobu a realizace exteriérových i interiérových prvků z oceli, nerezu, kamene či skla. Poskytujeme inženýrskou a poradenskou činnost v zámečnictví.