• Detail firmy

Jaroslav Krásný

Základní popis

Profesionální zámečník s mezinárodní certifikací a dlouholetou praxí. Specializace na otevírání vozidel nejrůznějších značek mladšího i staršího data výroby. Koncese na poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob. Dále poskytujeme poradenství a konzultaci v oblasti zabezpečení bytů a domů.Zabezpečení po vloupání.Kontaktní osoba:Jaroslav Krásný - majitel603 385 805, krasny.zamecnik@seznam.cz

Adresa

Kleštínek 31/3
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13069683

Výrobky, činnosti

otevírání aut

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 237 162
E-mail: krasny.zamecnik@seznam.cz
WWW: www.otevirani-brno.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Krásný - Majitel

Mobil: +420 603 385 805
Další firmy v oboru

LIKAL, s.r.o. - poplastování

Zabýváme se povrchovou úpravou kovů poplastováním. Upravujeme zejména kluzné trny a kotevní tyče pro komunikaci, čímž se tyto prvky stávají odolnými proti korozi. Dále nabízíme povrchovou úpravu zemních a horninových kotev, pilotů, pilířů v oblasti styku se zeminou, tepelných přechodů, říms, chodníku, mostů, protihlukových clon, odvodňovacích žlabů a dalších prvků.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

Rostislav Luža - Zámečnictví

Služby firmám formou výroby polotovarů i kompletních celků. Specializujeme se na CNC obrábění a CNC zpracování plechů, svařování dílů, navařování šroubů a matic, závitování a zahlubování otvorů. Provádíme kompletaci zakázek.