• Detail firmy

ADUSUM LEASING s.r.o.

Základní popis

BSR je švédská high-tech společnost s předním postavením na trhu optimalizací výkonu automobilových motorů. Základem úspěchu je důraz na výkon a ochranu životního prostředí. BSR nabízí profesionální tuning za použití technologie PPC Tuning System.

Adresa

Beranových 65 - areál LETOV
199 00 Praha 9 - Letňany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26721295

Výrobky, činnosti

Prodej vozů VOLVO

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 312 304
Mobil: +420 603 549 799
Fax: +420 234 312 304
E-mail: adusum@adusum.cz
E-mail: info@bsrczech.cz
WWW: www.adusum.cz

Kontaktní osoba

Martin Hák - Jednatel

Jan Hák - Jednatel

Martin Hák

Telefon: 721 400 200
E-mail: info@bsrczech.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

Petr Lekič

Zajišťujeme služby autoservisu a pneuservisu v Praze 10 - Vršovicích. Provádíme opravy vozidel všech značek, výměny výfuků, brzd, olejů a filtrů, kontroly tlumičů, diagnostiku elektronických systémů (BOSCH, TEXA), opravy pneu a duší, přezouvání. Prodáváme náhradní autodíly, dále pak pneu všech značek, hliníkové i plechové disky. Pneumatiky a disky Vám v případě zájmu rovněž uskladníme.

Martin Vencovský

Provozujeme půjčovnu aut v Praze. Naše autopůjčovna je nejlevnější v České republice. Pronajímáme auta všech kategorií, zejména zn. Škoda (Fabia, Octavia, Superb), ale i jiných. Všechna auta jsou pojištěna, v perfektním technickém stavu a čistá. Nabízíme dlouhodobé pronájmy vozidel za nejlepší ceny, u pronájmů více než 7 dní poskytujeme výrazné slevy. Ceník naleznete na webových stránkách firmy.