• Detail firmy

Marian Bobko

Základní popis

Nabízíme strojní vyšívání na trička, svetry, čepice, tašky a jiné, v jakémkoliv množství. Používáme stroje Toyota které šijou nítěmi Marthon.

Adresa

Kapitána Jaroše 675
277 11 Neratovice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45884412

Výrobky, činnosti

Moto nášivky, výšivky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 707 415
Mobil: +420 777 954 141
E-mail: bb41@bb41.cz
WWW: www.bb41.cz

Kontaktní osoba

Marian Bobko - Majitel

Další firmy v oboru

Eva Bőhmová

Věnuji se zakázkové textilní výrobě, se specializací na patchwork a quilting. Dále vyrábím nástěnné dekorace, obrazy a tapisérie. Kromě přikrývek, polštářů a ubrusů nabízím rovněž šití dětských dek a zavinovaček. Hledáte originální dárek nebo zajímavý doplněk do bytu? Neváhejte mě kontaktovat. Nabízím krásné kousky, šité s láskou.

Dana Vondrušková

Naše výtvarné studio je zaměřeno na ruční výrobu dekorací a dárkových předmětů z látky a papíru, textilních doplňků z merino vlny a hedvábí, originálních šperků, výrobků ze dřeva apod. Dále pořádáme různé workshopy a školení, kde Vás naučíme technikám patchworku, quiltingu, scrapbooku či barvení na hedvábí.

CADENZA s.r.o.

Společnost CADENZA se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů. Specializuje se na profesní oděvy pro lékaře a zdravotníky. Produkuje kvalitní pánské i dámské pracovní oděvy - košile, haleny, kalhoty, sukně, šaty mikiny a vesty.