• Detail firmy

ABČ REKLAMA - Jitka Čulíková

Základní popis

Nabídka reklamních cedulí, firemních štítů, fóliových nápisů a transparentů. Polepy aut a autoplachet. Pronájem reklamních ploch.

Adresa

Evaldova 34
787 00 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65173368
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklamní agentury

Nabídka reklamních cedulí, firemních štítů, fóliových nápisů a transparentů. Polepy aut a autoplachet. Pronájem reklamních ploch.

Kontaktní údaje

E-mail: jculikova@iol.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jitka Čulíková

Další firmy v oboru

3D-EG Maciej Grzybowski

Jsme společnost specializující se na výrobu identifikačních systémů. Vyrábíme informační tabule, piktogramy, čísla na dveřích, značení budov. Máme odpovídající zařízení, tj. Frézovací plotry, rycí stroje, lasery, řezací plotry, které nám umožňují převzít veškeré úkoly, nová technologická studie, výběr vhodných materiálů a jejich zpracování.

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.

N3XT s.r.o.

Poskytujeme grafické služby. Zaměřujeme se na tvorbu fotografie, reportážních fotografií, portrétní fotografie a fotodokumentace.