• Detail firmy

AB Control CZ s.r.o.

Základní popis

Firma je dodavatelem automatizovaných systémů řízení technologiockých procesů především pro vodohospodářská zařízení a stavby.

Adresa

Hudcova 78b
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26222485
DIČ:  CZ26222485

Výrobky, činnosti

Projektování elektroinstalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 513 658
Telefon: +420 541 513 657
E-mail: kovarik-abcz@nbox.cz
E-mail: abcz@volny.cz
WWW: Http://www.volny.cz/abcz

Kontaktní osoba

ing. Petr Kovářík - Jednatel

Další firmy v oboru

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.

JNC construct s.r.o.

Zaměřujeme se na projekty v oblasti strojírenství. Věnujeme se návrhům kovových mechanických prvků, sestav pro oblast obráběcích strojů, jednoúčelových strojů. V nabídce máme také návrhy vodních elektráren a to především pohybových částí strojů, příslušenství pro elektrotechnické přístroje a další.