• Detail firmy

VTS Morava s.r.o.

Základní popis

Provádění výškových prací a montáží za pomocí horolezecké techniky. Opravy, nátěry a sanace výškových staveb, střech, balkónů a komínových těles.

Adresa

Gajdošova 61/3154
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25913361
DIČ:  CZ25913361

Výrobky, činnosti

Reklamy na výškové objekty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 612 578
Telefon: +420 595 626 026
Mobil: +420 603 551 604
E-mail: info@vtsmorava.cz
WWW: www.vtsmorava.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marcela Kubíčková

Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.