• Detail firmy

Bohemia block - Radek Hubička

Základní popis

Betonové tvárnice ztraceného bednění představují stavební prvky, sloužící k vytvoření svislých stěnových konstrukcí.Průběžné svislé dutiny se vyplňují výplňovou hmotou.

Adresa

Masarykova 59
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63840103
DIČ:  CZ7410260825

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 002 577
Fax: +420 327 511 412
E-mail: info@bohemiablock.cz
WWW: bohemiablok.cz

Kontaktní osoba

Radek Hubička - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.