• Detail firmy

JAN KUPF

Základní popis

Schody, jejich výroba a montáž. Autorizované obchodní zastoupení SWN Moravia. Provádíme cenové nabídky a návrhy schodišť těchto druhů, schodiště dřevěná, ocelová, točitá, vřetenová.

Adresa

Jana Palacha 1552
530 09 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42258383

Výrobky, činnosti

Schody

Schody,jejich výroba a montáž.Provádíme cenové nabídky a návrhy schodišť těchto druhů,schodiště dřevěná,ocelová,točitá,vřetenová.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 642 328
Mobil: +420 606 124 774
Mobil: +420 608 124 224
Mobil: +420 603 829 763
E-mail: kupf@kupf.cz
WWW: www.kupf.cz

Kontaktní osoba

Jan Kupf - Majitel

Zdeněk Jangl - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

Svařování - Zámečnictví - Maroušek

Zaměřujeme se na zámečnické práce a výrobu. Vyrábíme kovové konstrukce, posuvné a křídlové brány, ploty, vozíky za osobní vozy i zemědělské stroje. Zajišťujeme svařování hliníku a nerezu a povrchové úpravy kovů. Pokrýváme zejména oblasti Písek, Strakonice, Jihočeský kraj.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.