• Detail firmy

Orgip, s r.o.

Adresa

Pražská 76
679 61 Letovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45475555

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 474 143
Mobil: +420 602 789 802
Fax: +420 516 474 144

Kontaktní osoba

Igor Postl - Majitel

Ivana Postlová

Další firmy v oboru

Barbora Vodová

Nabízíme výrobu a prodej šperků ze zlata, stříbra, oceli a drahých kamenů. Zajišťujeme opravy šperků, šperkovnic, hodin i hodinek. Samozřejmostí je výroba sériových šperků i zakázková výroba. S naší prací se můžete setkat v mnoha zlatnictví v České republice, nebo přímo v naší provozovně.

STAVOUNIE - CZ, s. r. o.

Specializujeme se na výrobu dřevěných obalů a balení do teplem smrštitelné fólie. Naše obaly jsou vhodné pro všechny druhy dopravy - leteckou, kamionovou, vagónovou nebo lodní. Dále nabízíme stavební prkna a hranoly, sušené řezivo, obkladové a podlahové palubky, palivové dříví nebo uhlí. Provádíme tlakovou impregnaci dřeva.

Cedeon - Ing. Milan Jedlička

Nabízíme kompletní celní služby včetně přímého i nepřímého zastupování v celním řízení. Zajišťujeme operace se spotřební daní a zastupování v elektronickém systému EMCS. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT. Naše společnost je držitelem osvědčení AEO - zjednodušené celní předpisy. Poskytujeme poradenství v celních službách a celním řízení. Pro více informací navštivte naše webové stránky.