• Detail firmy

Orgip, s r.o.

Adresa

Pražská 76
679 61 Letovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  45475555

Výrobky, činnosti

Velkoobchod
Proutěný nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 474 143
Mobil: +420 602 789 802
Fax: +420 516 474 144

Kontaktní osoba

Igor Postl - Majitel

Ivana Postlová

Další firmy v oboru

Gallagher s.r.o.

Zabýváme se prodejem elektronických cigaret a příslušenství. Nabízíme náplně i nabíječky do e-cigaret, e-baterie, elektronické dýmky a cigarety Gallagher, hlavy clearomizeru, cartomizery, pouzdra, tabatěrky či šňůrky na krk.

Marek Vlasák

Dodáváme nábytek z masivního dřeva, namořené nebo bez laku, případně olejovaný a voskovaný. Nabízíme jednolůžka, dvojlůžka, zvýšená lůžka, extra zvýšené lůžko pro maximální pohodlí, rozkládací a patrové postele, úložné prostory šuplíkové, komody, skříně a nástavce i na míru. Celý sortiment vyrábíme také z LTD - lamina.

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej českých dřevěných hraček, loutek, maňásků, loutkových divadel, didaktických pomůcek Montessori, bytových a módních doplňků a smaltovaných šperků. Hlavním sortimentem jsou loutky všech velikostí a materiálů, pohádkové i známých postaviček Spejbla, Hurvínka a Máničky vyráběné v licenci a se souhlasem Divadla Spejbla a Hurvínka v Praze.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

AUTODOPRAVA MATĚJKA - EKO, s.r.o.
Během krátké doby, pomohlo ABC naší firmě rozšířit zákaznickou základnu a především pomocí našich nabídek a poptávek oslovovat firmy, které projevují zájem o námi nabízené či poptávané služby nebo zboží.

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.