• Detail firmy

ACUS, s.r.o.

Základní popis

Potřebujete rychlou opravu auta? Hledáte profesionální autoservis v oblasti města Brno? Chcete opravit karoserii? Volejte na náš nonstop telefon +420548218999. Vaše nefunkční auto odtáhneme a půjčíme vám náhradní vozidlo. Autoservis ACUS, s.r.o.. Autoservis ACUS, s.r.o. si poradí s každou opravou. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Naši technici jsou vyškolení specialisté a snadno vymění brzdy, výfuk, tlumiče, světla, autobaterii nebo autoskla. Opravujeme motory, převodovky a startéry. Opravy aut provádíme již několik let a pomůžeme i vám!Provozujeme autoservis i pneuservis. Opravy aut nás baví a zvládneme každou opravu. Kontaktujte nás na telefonu +420548218999 anebo se přijeďte osobně podívat na náš autoservis na adresu U Svitavy 8/3, 61800 Brno - Černovice.

Adresa

U Svitavy 8/3
618 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25597876

Výrobky, činnosti

autoservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 218 999
E-mail: acusbrno@centrum.cz

Kontaktní osoba

EVŽEN MOTYKA - Jednatel

Mobil: +420 602 535 738
Další firmy v oboru

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.

V.T.car servis s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu, provádíme karosářské opravy. Opravujeme veškeré běžné značky vozidel. Připravujeme vozidla na STK, včetně provedení. Zabýváme se rovněž prodejem náhradních dílů na vozidla Opel. Pro více informací o činnosti firmy navštivte naše webové stránky.