• Detail firmy

Hotel a restaurace Farma Vysoká

Základní popis

Nabízíme stylové ubytování na farmě, posezení ve dvoupatrové restauraci, ustájení koní, agroturistiku, Wi-Fi free, půjčovnu kol a řadu dalších služeb. Pořádáme firemní večírky a akce, oslavy narozenin, svatby včetně svatebních hostin, sportovní soustředění a školení. Náš hotel je místem zcela jedinečného Country festivalu.Hotel Farma Vysoká je ideálním místem pro dovolenou na venkově a agroturistiku. Nabízíme vyjížďky na koních do okolí, které je izolované od civilizace, kde snadno zapomenete na starosti všedních dnů. Náš hotel však uspokojí i náročného klienta, který si nepřeje trávit aktivní dovolenou a slouží i pro tranzitní ubytování.Nabízíme dvoupatrovou restauraci se dvěma bary a dvěma letními terasami. Zažijte zde ojedinělý zážitek při výhledu na parkurový výcvik přímo z restaurace do kryté haly z jedné strany stolu a na venkovní jízdárnu s pohledem na Ještěd ze strany druhé.

Adresa


463 31 Chrastava

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64041069

Výrobky, činnosti

Saláty, gratinované brambory, tatarský biftek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 727 805 190
E-mail: farmavysoka@seznam.cz
WWW: www.hotelfarmavysoka.cz
Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.