• Detail firmy

Jan Loskot

Základní popis

Zajišťujeme kompletní autoservis tuzemských i zahraničních vozidel všech značek. Provádíme mechanické práce, karosářské práce. Poskytujeme našim zákazníkům zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy. Připravíme vozidlo na technickou kontrolu a emise, včetně zajištění. Mezi naše činnosti patří také výměna čelních skel, diagnostika a plnění, opravy a čištění klimatizace. Jsme partnery pojišťoven Kooperativa, ČSOB a ČPP, v případě havárie Vám vyřídíme veškeré formality týkající se pojistné události. Najdete u nás i prodej náhradních dílů.Součástí autoservisu je také pneuservis.

Adresa

Lužnická 2922
390 01 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42362857

Výrobky, činnosti

náhradní díly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 254 273
Telefon: +420 602 486 157
E-mail: jan.loskot@volny.cz
WWW: www.auto-loskot.cz

Kontaktní osoba

Jan Loskot - Majitel

Další firmy v oboru

PNEU-Myška s.r.o.

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu v Českých Budějovicích. Provádíme veškeré běžné servisní opravy, geometrii, seřízení světel, nátěry podvozků, zajišťujeme STK. Prodáváme pneumatiky pro osobní i nákladní vozidla.

Roman Brabec

Hlavním zaměřením naší firmy jsou opravy vznětových motorů. Provádíme opravy, seřizování, kontroly, montáže a demontáže vstřikovacích čerpadel níže uvedených značek. Dále seřizujeme a vyměňujeme vstřikovací trysky, kontrolujeme předvstřiky, seřizujeme a opravujeme motory, kontrolujeme a vyměňujeme rozvody. Součástí poskytovaných služeb je rovněž diagnostika vozidel a prodej náhradních dílů.

Josef Simon - Pneuservis

Náš pneuservis a autoservis v Drhovicích zajišťuje přezutí a vyvážení kol, lepení duší, prodej pneumatik, výměny výfuků, olejů a filtrů, kontrolu a opravy řízení a brzd, geometrii, přípravu na STK, měření emisí aj. Nabízíme rovněž ubytování v penzionu s 9-ti apartmány. K dispozici je zahrada a parkování v objektu. V blízkosti penzionu je mnoho zajímavých míst, která stojí za to navštívit.