• Detail firmy

Michael Dvořák - AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLA

Základní popis

Výměny autoskel, garanční opravy, příprava a zprostředkování STK. Kompletní vyřízení pojistných událostí. Klempířské a lakýrnické práce. Možnost zapůjčení vozů a také příslušenství k vozům značky THULE.

Adresa

Zlatý kopec 483
463 03 Stráž nad Nisou

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72583983

Výrobky, činnosti

příslušenství THULE

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 177 013
Telefon: +420 777 177 060
Telefon: +420 603 265 033
E-mail: a.md@atlas.cz
WWW: www.autosluzbymd.cz
WWW: www.pujcovnamd.cz
Další firmy v oboru

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje

Michal Šimek

Zajišťujeme pneuservisní služby pro osobní a dodávková vozidla. Provádíme montáže, demontáže, vyvažování, přezouvání a opravy pneumatik. Prodáváme pneumatiky a duše všech rozměrů i disky. Nabízíme možnost sezonního uskladnění pneumatik. Zabýváme se rovněž čištěním interiérů automobilů (od května do října). Více informací o poskytovaných službách naleznete na webových stránkách firmy.

AUTODÍLNA BOHONĚK

Provozuji autoservis v Praze 8, na Karlínském náměstí. Provádím diagnostiku vozidel, klempířské a lakýrnické práce. Opravuji auta všech značek, skútry, MX moto a čtyřkolky. Zajišťuji přípravu na STK. Garantuji dodržení termínů a nabízím příznivé ceny.