• Detail firmy

AUTOSERVIS - PNEUSERVIS BRNO - FASORA

Základní popis

Autoservis Ing. Jiří Fasora Brno provádí servisní prohlídky a veškeré servisní práce na automobilech Škoda, VW, Opel, Seat, Ford, dále opravy osobních a dodávkových vozů ostatních značek. Zajišťuje výměny pneumatik, servis klimatizací, STK a emise. Dále nabízí ekologickou likvidaci autovraků. Máme k dispozici moderní servisní vybavení, včetně zařízení pro diagnostiku elektronických systémů, testování brzd, geometrie, tlumičů aj. Používáme kvalitní nářadí a přístroje značek BOSCH a jiných renomovaných výrobců, náhradní díly značek TRW, Bilstein, Valeo, FAG, SKF, SACHS aj.

Adresa

Řípská 1125/9a
627 00 Brno - Slatina

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13044851

Výrobky, činnosti

záruční a pozáruční servis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 218 668
E-mail: fasora.brno@seznam.cz
WWW: www.autofasora.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Fasora - Majitel

Telefon: +420 545 218 668
Další firmy v oboru

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.

KaP trans servis, s.r.o.

Jsme přepravní firma zabývající se přepravou zboží (balíky a palety) po většině vnitrostátní. A to dodávkovými vozidly převážně Iveco Daily, s nosností 1,5 t a kubaturou nákladu kolem 17m3. Nabízíme službu, která má VYTĚŽOVACÍ charakter.

ISOLUND s.r.o. - náhradní díly

Velkoobchod, maloobchod náhradních dílů a příslušenství na všechny nákladní a osobní vozy tuzemských i zahraničních výrobců. Autorizovaný prodej přívěsných vozíků AGADOS včetně jejich náhradních dílů a slunečních clon pro nákladní vozy TATRA.