• Detail firmy

Augustin Pecha - Mopservis, s.r.o.

Základní popis

Čistící a úklidová technika. Stroje na čistění podlah, vysavače, mechanické štětky, stroje na leštěn.

Adresa

Sokolská 307
405 05 Děčín IX - Bynov

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27322521
DIČ:  CZ27322521

Výrobky, činnosti

Stroje na čistění podlah, vysavače, mechanické štětky, stroje na leštění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 545 933
Mobil: +420 603 438 604
Mobil: +420 603 885 951
E-mail: mopservis@volny.cz
WWW: volny.cz/mopservis/
WWW: www.mopservis.cz

Kontaktní osoba

Augustin Pecha - Majitel, Jednatel

Další firmy v oboru

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

Pracovní stroje Teplice, spol. s r.o.

Návrh a výroba strojů s hydraulickým a pneumatickým pohonem. Hydraulické lisy, pneumaticko-hydraulické lisy, paketovací lisy, vulkanizační lisy na pásy a techniku, nosiče forem a přípravků, jednoúčelové stroje a lisy navrhneme podle zadání. Kompletní výběr lisů na našich webových stránkách. Možnost i on-line zadání hydraulického lisu. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi požadavky.