• Detail firmy

Vokál Protetika spol. s r. o.

Základní popis

Vyrobíme pro Vás ortopedicko - protetické pomůcky: protézy, ortézy horních a dolních končetin a trupové ortézy. Zhotovujeme ortopedické vložky do bot.

Adresa

U Plovárny 14
405 02 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64652998
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zdravotnické pomůcky

Kontaktní údaje

E-mail: protetika.dc@seznam.cz
WWW: www.protetikadecin.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vojáček - Jednatel

Mobil: +420 602 650 827
E-mail: vojacek@protetikadecin.cz

Tomáš Sýkora - Jednatel

Mobil: +420 606 633 500
Další firmy v oboru

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

HEROS - Dušan Vinklar

Výroba a prodej polohovacích lůžek, prodej invalidních vozíků, aktivních i pasivních matrací, chodítek, toaletních křesel, pomůcek do koupelny a dalších. Dodáváme široký sortiment pro LDN, domovy důchodců a jiná zdravotnická zařízení.