• Detail firmy

Tomáš Staša

Základní popis

Nabízíme palubky obkladové, palubky podlahové a fasádní. Dále OSB desky broušené i nebroušené. Jsme prodejci laminátových plovoucích podlah Parador a Kronotex a třívrstvých masivních podlah Europarkett a navíc máme novou vzorkovou prodejnu.

Adresa

Palackého 185
763 61 Napajedla

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42618118

Výrobky, činnosti

Palubky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 220 753
Mobil: +420 603 430 818
E-mail: stasa@stasa.cz
WWW: www.stasa.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Staša - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Oleg Semenov - Dárkové výrobky ze dřeva

Zabýváme se prodejem dřevěných dekorací a doplňků z bukového dřeva. Nabízíme dřevěné soudky, nádobí, kbelíky, dekorační obaly a další dárkové zboží. Provádíme laserové gravírování oslovení a logotypů či naplnění výrobků pochutinami a alkoholickými nápoji.

Füllsack Vlastimil

Zpracovávání a prodej dřeva z vlastní pily. Dodáváme stavební a truhlářské řezivo všech rozměrů (trámy, fošny, latě) i palivové dřevo. Dále vyrábíme krovy, dřevěné palety a bedny, a to standardní i atypické. Zajišťujeme pořez kulatiny, sušení řeziva a IPPC ošetření palet.

Zakład Wytwarzania Oklein Wiktor Kędra Janusz Kędra s.c.

Dýhy Výrobní závod Viktor Kędra a Janusz Kędra rodinná firma s více než 30-ti letou tradicí ve výrobě dýh a dýhy. Znalosti a zkušenosti ze všech našich pracovníků nám umožňují vyrábět pozlátko odpovídající kvality a specifikací přizpůsobené požadavkům trhu.