• Detail firmy

REALVESTAV s.r.o.

Základní popis

Ocelové střešní systémy RANNILA a RUUKKI, zaměření, poradenství, prodejní sklad. Školení pro realizační firmy. Vyrábíme a prodáváme tesařské a ocelové konstrukce. Nabízíme okapové systémy, trapézové, taškové profily, FeZn konstrukční profily.

Adresa

Strachov
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25652834

Výrobky, činnosti

Ocelové střešní systémy

Ocelové střešní systémy RANNILA a RUUKKI, zaměření, poradenství, prodejní sklad. Školení pro realizační firmy. Vyrábíme a prodáváme tesařské a ocelové

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 971 414
Fax: +420 283 971 414
E-mail: fric.jaroslav@seznam.cz
WWW: www.realstav.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Frič - Majitel

Mobil: +420 606 689 388
Další firmy v oboru

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.