• Detail firmy

Ing. Jan Turina - Sofit

Adresa

Dr. Horákové 560
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48934291
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Skleněné pilníky na nehty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 610 490
Mobil: +420 731 180 479
WWW: sofit.cz

Kontaktní osoba

Martin Turina

Další firmy v oboru

VAŇURA TOMÁŠ

Specializujeme se na prodej kosmetického a drogistického zboží pro obchody nebo čerpací stanice. Dodáváme pánskou a dámskou kosmetiku, sortiment úklidových prostředků, přípravky na ústní hygienu, univerzální úklidové hadříky, pohotová holítka, úklidové pomůcky a přípravky, dětskou kosmetiku a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

QALT Rakovník, spol. s r.o.

Výroba pracích, avivážních, mycích, čisticích a úklidových prostředků. Specializujeme se na výrobu pracích prostředků a aviváží pro děti, nabízíme také ekologicky šetrné výrobky s ochrannou známkou. Dodáváme do obchodních řetězců a do velkoobchodů. Nakupovat můžete také v naší provozovně v Rakovníku, z pohodlí domova prostřednictvím e-shopu či z našeho firemního auta na domluveném místě.