• Detail firmy

Rostislav Bouchal

Základní popis

Výroba technického vybavení pro zvony, zvonkohry, zvonice, elektrický pohon zvonů na lineární motory, srdce zvonů, dubové jařma. Vyrábíme a repasujeme zvonové stolice a konstrukce. Věžní hodiny a hodinové bití. Kovovýroba a zámečnické práce.

Adresa

Štefanikova 263
751 03 Brodek u Přerova

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11558288

Výrobky, činnosti

Užitkové kovářství

Kovovýroba a zámečnické práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 741 342
Telefon: +420 602 541 121
Fax: +420 581 742 019
E-mail: boroko@boroko.cz
WWW: boroko.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Bouchal - Majitel

Další firmy v oboru

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.