• Detail firmy

Slavomír Urbánek

Základní popis

Velkoobchodní a maloobchodní prodej garnýží a příslušenství, rolet, bytových doplňků, ložního prádla a dek, násad a pracovního nářadí.

Adresa

Emy Destinové 2
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15173232
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Garnyže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 623 459
Fax: +420 475 623 459
E-mail: s.urbanek@volny.cz
WWW: www.urbanek-ul.cz

Kontaktní osoba

Barbora Kopřivová

Mobil: +420 775 908 602

Luděk Kopřiva

Mobil: +420 775 255 294

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.

HOLTEX a.s.

Vyrábíme a prodáváme koberce a podlahové textilie. Zabýváme se exportem koberců do zemí celé Evropy. Nabízíme široký sortiment metráže i kusových koberců, provádíme jejich další úpravy jako řezání, obšívání a následnou pokládku.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.