• Detail firmy

BÁČA & NOVÁK

Adresa

Na podkově 42
569 92 Bystré u Poličky

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62677683
DIČ:  CZ7707103503
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Betonové obložení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 460 304
Mobil: +420 605 541 746
E-mail: bacova@randa-bystre.cz
WWW: www.baca-novak.wz.cz

Kontaktní osoba

Martin Báča

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PSP izoterm s.r.o.

Specializujeme se na výrobu sendvičových panelů pro realizaci skříňových nástaveb nákladních automobilů a lehkých montovaných staveb. Nabízíme sendvičové izolační panely a samonosné sendvičové panely vyrobené z tvrdé polyuretanové pěny opláštěné skelným laminátem. Dodáváme izolační materiály jako jsou minerální vata, polyuretanová pěna a polystyren.

ARIES Firma Produkcyjno - Handlowa Edward Skał

Společnost Beran je rodinná firma poskytující ze dřeva pro soukromé rezidence, rezidenční single-family a multi-rodina a veřejnost. Jsme jedním z nejstarších výrobců oken a dveří v Polsku. Již více než 20 let vyrábíme ze dřeva neustále zlepšovat naše výrobky, rozšíření nabídky a rozšiřující se strojový park.

DLAŽDIČSKÉ A ZEMNÍ PRÁCE - Václav Hubáček

Naše společnost již od roku 1991 zajišťuje dlaždičské a zemní práce. Specializujeme se na pokládku zámkové a kamenné dlažby včetně obrub. Realizujeme základové desky s připojením na kanalizaci, vodu a plyn. V rámci zemních prací nabízíme rovněž terénní úpravy, opravy živičných povrchů či osazení bazénů nebo čistíren odpadních vod. Pro více informací o poskytovaných službách navštivte naše www.