• Detail firmy

Dřezo Hodice s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se pořezem jehličnaté a listnaté kulatiny, výrobě palet, výrobě zahradního nábytku, krovů a zahradních staveb

Adresa

Hodice 207
589 01 Hodice

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25529986
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  13

Výrobky, činnosti

Pořez dřeva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 214 102
Mobil: +420 737 288 261
E-mail: drezohodice@jihlavsko.com
WWW: www.drezohodice.jihlavsko.com

Kontaktní osoba

Petr Vejvoda - Jednatel

Zdeněk Toman - Jednatel

Martin Toman

Mobil: +420 724 130 872

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Plastpol, s.r.o.

Naše firma byla založena roku 2005. Zabýváme se zakázkovým zpracováním zejména nekovových materiálů o max. rozměru 1,5 x 0,6 x 4m. Dělíme, obrábíme ve 3 a 5-ti osách polotovary z plastů, plexiskla, masivního dřeva, dřevovláknitých desek, překližek, umělých dřev, slitin hliníku, atd. Nabízíme flexibilitu, krátké dodací lhůty a individuální přístup pro maximální vyhovění požadavkům zákazníků.

ZAHRADNICTVÍ U CHLUBNŮ

Zaměřujeme se na výsadbu a úpravu zeleně. Nabízíme spolupráci při návrhu a realizaci zahrady včetně následné péči o ni. Dále se zabýváme prodejem dřevin (okrasné i ovocné) a rostlin (trvalky, letničky, dvouletky, cibuloviny, sadby zeleniny), substrátů, hnojiv, postřiků na rostliny aj. Zajišťujeme rovněž květinové výzdoby, především květinové dekorace na pohřby a věnce. Prodáváme i adventní věnce.

RP KOVO s. r. o.

Věnujeme se vývoji, výrobě a prodeji logistických prostředků. Zaměřujeme se na kovové paletové vozíky, pojízdné regály, přepravní kovové vozíky, manipulační vozíky a další. V nabídce máme i termoobaly. Zajistíme sériovou výrobu nebo individuální řešení na míru Vašim požadavkům přičemž je naší prioritou kvalita našich výrobků, jednoduchost jejich používání a celkové manipulace.