• Detail firmy

Stanislav Řehoř

Základní popis

Výklopné kontejnery na přepravu, skladování a manipulaci nejrůznějších druhů materiálů. Nabídka zakázkové kovovýroby. Prodáváme garážová vrata Hörmann, sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata, výklopná garážová vrata i průmyslová vrata.

Adresa

nám. 9.května 78
588 22 Luka nad Jihlavou

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18521690

Výrobky, činnosti

Zámečnické služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 219 644
Fax: +420 567 219 644
E-mail: kovo@ji.cz
WWW: www.konsorcium-kovo.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Řehoř - Majitel

Další firmy v oboru

Ammeraal Beltech s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu průmyslových pásů, průmyslových řemenů a komponentů pro manipulaci, technologické procesy a dopravu. Nabízíme dopravní pásy, technologické pásy, ozubené řemeny, modulární pásy, vysokovýkonné ploché řemeny, procesní pásy, nekonečné tkané pásy, vtahovací řemeny, silikonem potažené pásky apod. Zajišťujeme servis průmyslových dopravních pásů a řemenů.

BRABENEC spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou krbových, kachlových a kovaných kamen. Naší specializací jsou kamna na míru dle Vašich přání a požadavků. Zajišťujeme instalaci, pravidelný servis a kompletní údržbu před topnou sezonou. Samozřejmostí je odborné poradenství a zaškolení do obsluhy kamen. Provozujeme podnikovou prodejnu v Želetavě a specializovanou prodejnu v Brně - Popůvkách.

Karol Enhof

Naše společnost se věnuje výrobě městského mobiliáře, jako jsou např. autobusové čekárny, kiosky, parkové lavičky, stojany na kola, informační vývěsní tabule, úřední desky, nádoby na odpad, květináče, kontejnery apod. Nabízíme rovněž reklamní panely - světelné i nesvětelné, reklamní stojany, reklamní poutače atd. Vyrábíme pouze z kvalitních materiálů a spolupracujeme s osvědčenými partnery.