• Detail firmy

Deko Draht s.r.o.

Základní popis

Vybavujeme obchodních sítě a řetězce produkty pro podporu prodeje, dodáváme reklamní a prodejní stojany, drátěný program, skladovací palety, vstupní turnikety a cenové displeje. Vyrábíme cenovky a cenové lišty

Adresa

Pilská 658
582 63 Ždírec nad Doubravou

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26003007

Výrobky, činnosti

Vybavujeme obchodních sítě a řetězce

dodáváme reklamní a prodejní stojany, drátěný program, skladovací palety, vstupní turnikety a cenové displeje. cenovky lišty

Kontaktní údaje

Telefon: 420 569 626 826
Mobil: 420 728 247 322
Fax: 420 569 626 825
WWW: www.dekodraht.cz

Kontaktní osoba

Robert Ing. Prokš - Jednatel

Mobil: 602 472 399

Zařazení v katalogu

Pobočky

Hrastnik, s.r.o.
Pilská 658
582 63 Ždírec nad Doubravou

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika
Další firmy v oboru

IMPORTCONSULTING

Specializujeme se na zprostředkování importních a exportních služeb včetně poradenství. Zboží dovážíme z Číny, Taiwanu, Hongkongu, Jižní Koreje, USA i Mexika. Importní i exportní služby realizujeme jednorázově nebo i opakovaně. Vyhledáme Vám dodavatele za ty nejnižší možné ceny na trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.

KOMERČNÍ DOMY ROŽNOV, spol. s r.o.

Pronajímáme kancelářské prostory a nabízíme správu bytového fondu, zprostředkování oprav a údržby nemovitostí v Rožnově pod Radhoštěm. Více informací o našich službách naleznete na našich internetových stránkách.