• Detail firmy

Solid Team, s.r.o.

Základní popis

Zajišťování konferencí a odborných seminářů elektrotechniků v dopravě.Výroba, instalace a opravy elektronických zařízení, strojů a přístrojů.

Adresa

Březinova 136/7
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26835908

Výrobky, činnosti

Semináře elektrotechniků

Kontaktní údaje

Telefon: 420 585 243 683
Fax: 420 585 243 683
E-mail: letal@solidteam.cz
WWW: www.solidteam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Létal - Jednatel

Mobil: +420 776 060 979

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TENZOVÁHY, s.r.o.

Váhy silniční, přejezdové váhy, váhy mostové, váhy mobilní, dynamické váhy, váhy pro nakladače. Dynamické vážení za nízkých (LSWIM) i vysokých rychlostí (HSWIM), měření dopravního zatížení komunikací, automatizace vah. Vlastní vývoj, výroba a servis.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.