• Detail firmy

David Jakubec

Základní popis

Firma Solar-C byla založena v r.2005 aby nabídla svým zákazníkům komplexní služby v oblasti malých FV solárních elektráren určených pro montáž na střechy RD nebo do zahrad ale i velkých fotovoltaických solárních elektráren.

Adresa

Křtomil 69
751 14 Křtomil

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73275344
DIČ:  CZ8005295683
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Inter. obchod nabízí dámské a pánské spodní prádlo

Kontaktní údaje

E-mail: info@batterycharger.cz

Kontaktní osoba

David Jakubec - Jednatel

Mobil: +420 777 324 279
E-mail: info@batterycharger.cz
WWW: www.solar-c.cz
Další firmy v oboru

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.

ACOND a.s.

Zabýváme se výrobou a montáží klimatizací a tepelných čerpadel ACOND. Nabízíme návrh a dodávky podlahového topení, klimatizačních systémů a techniky, patentované chytré regulace ACOND(c)Therm, akumulačních nádob, solárních systémů i bojlerů. Specializujeme se na pokládku podlahového topení.

Klimatizace a tepelná čerpadla J. JELÍNEK, s.r.o.

Specializujeme se na dodávky, montáž a servis klimatizace a tepelných čerpadel. Realizujeme rovněž solární systémy a poskytujeme služby v oblasti řešení systému TUV.