• Detail firmy

L+L - Dušan Leniczký

Základní popis

Prodej a montáž plastových oken a dveří. Rekonstrukce okena dveří. Stavební práce a stavby na klíč. Zednické práce. Revitalizace panelových domů. Zateplení objektů.

Adresa

Krásný Studenec 156
405 02 Krásný Studenec - Děčín XXIV

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66631092
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Revitalizace panelových domů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 540 874
Mobil: +420 603 112 920
E-mail: obchod.sluzby@seznam.cz

Kontaktní osoba

Dušan Leniczky - Jednatel

Další firmy v oboru

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.