• Detail firmy

Zodiak service s.r.o.

Základní popis

Prodej, servis, opravy a modernizace výpočetní techniky pro domácnosti a firmy. Velký výběr hotových počítačů, příslušenství a komponent. Internetový obchod se širokým sortimentem a za skvělé ceny! Rychlé dodání po celé ČR.

Adresa

Cejl 72
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25590855
DIČ:  CZ25590855
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika

Kontaktní údaje

E-mail: andrei.kayeshka@gmail.com
WWW: www.in-net.cz

Kontaktní osoba

Andrei Kayeshka - Majitel

Mobil: +420 775 292 660
Další firmy v oboru

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

VONDRÁK PAVEL Ing.

Zabýváme se správou, servisem, realizací a instalací počítačových sítí. Zajišťujeme správu softwaru a hardwaru, poskytujeme externí IT servis pro firmy.