• Detail firmy

ARBO CKP s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní i maloobchodní prodej kancelářských potřeb, papíru a tiskopisů. Výroba razítek, vizitek a reklamních tabulí. Potisk reklamních předmětů.

Adresa

Tesslova 1105/12
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25838261

Výrobky, činnosti

Vizitky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 134 612
Telefon: +420 596 134 554
Telefon: +420 596 134 551
E-mail: arbo@arbo.cz
WWW: arbo.cz

Kontaktní osoba

Boček - Majitel

Pobočky

Arnošt Boček
Teslova 1105/12
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.

DUDA Leopold

Provozujeme velkoobchod kancelářských potřeb a papíru. Nabízíme drogerii, hygienické potřeby, školní a kreativní pomůcky, elektro, testery bankovek, psací potřeby a mnoho dalšího.

DIGIS, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkami ucelených řešení v oblasti tvorby GIS - geografických informačních systémů pro všechny úrovně uživatelů - malé obce, města, mikroregiony a další. Poskytujeme odborné služby inženýrské geodezie a komplexní geodetickou činnost. Dodáváme velkoformátové knižní a stolní skenery a archivátory. Zajišťujeme velkoformátové skenování, kopírování i tisk.