• Detail firmy

henelit-CZ spol.s.r.o

Základní popis

Zajišťujeme moderní povrchové ekologické úpravy kovů pro průmysl a na motorová vozidla. Specializujeme se na kovoprůmysl.

Adresa

Výpustá 626
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18559816
DIČ:  CZ18559816

Výrobky, činnosti

Specializujeme se na kovoprůmysl.

Zajišťujeme moderní povrchové ekologické úpravy kovů pro průmysl a na motorová vozidla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 901 851
Mobil: +420 608 758 024
Fax: +420 577 900 015
E-mail: chlud@henelit.cz
E-mail: henelit@henelit.cz
E-mail: henelit@seznam.cz
WWW: www.henelit.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Chlud - Majitel

Další firmy v oboru

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Firma Produkcyjno-Handlowa ARGO Edward Ciechanowski

Historie naší firmy sahá až před třemi generacemi, kdy řemeslník Adam Ciechanowski založil společnost Argo. Na polském trhu jsme známý a uznávaný. Máme stálé zákazníky, kteří i přes stávající soutěží, zůstávají s našimi produkty. Dodáváme produkty do naší dopravy.