• Detail firmy

SPRINX Systems, a.s.

Základní popis

Sprinx Systems je přední technologická společnost, která se specializuje na vývoj, prodej, implementaci a správu obchodních systémů, vývoj webových řešení a na služby v oblasti hostingu a správy aplikací. Společnost je známa na trhu také jako významný dodavatel produktů HPC (High Performance Computing).

Adresa

Výchozí 6
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26770211
DIČ:  CZ26270211

Výrobky, činnosti

Reklamní činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 710 111
Fax: +420 251 014 200
E-mail: obchod@sprinx.cz
WWW: www.sprinx.cz

Kontaktní osoba

Jan Tomčík - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.