• Detail firmy

Michal Karban Libra Shop

Základní popis

Prodej výpočetní a kancelářské techniky. Nabídka stolních počítačů, notebooků, tabletů, pevných externích disků, klávesnic či operačních systémů.

Adresa

Kollárova 589/7
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66757894

Výrobky, činnosti

Poskytování SW a poradenství v oblasti hardware a software

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 512 283
Telefon: +420 327 512 218
Mobil: +420 724 600 217
E-mail: mik@librashopkh.cz
WWW: www.librashopkh.cz

Kontaktní osoba

Michal Karban - Majitel

Další firmy v oboru

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.