• Detail firmy

Petr Smolka

Základní popis

Velkoobchodní, maloobchodní a zásilkový prodej a výroba. Nabízíme ložní povlečení, přikrývky, prostěradla, vánoční ubrusy, ručníky a osušky.

Adresa

Horní 23
747 14 Ludgeřovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73030953

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní, maloobchodní a zásilkový prodej.

Nabízíme ložní povlečení, přikrývky, prostěradla, vánoční ubrusy, ručníky a osušky. Dětské ložní povlečení, bavlna, bavlněný satén, krep, flanel. Dodáváme polštáře, bytový a kusový textil.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 888 912
E-mail: info@petr-smolka.cz
WWW: www.petrsmolka.cz

Kontaktní osoba

Petr Smolka - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Renáta Kardohelyi - šití kostýmů na míru

Nabízíme šití sportovních, tanečních kostýmů a oděvů. Možnost i šití jiného sortimentu dle dohody, např. lůžkoviny, propagační a reklamní oděvy, kostýmy, ubrusy, zástěry, polštáře apod., lehčí pracovní oděvy a konfekce.