• Detail firmy

Adler Czech, a.s.

Základní popis

ADLER Czech, a.s. výrobce a distributor značkového reklamního textilu Adler. Zajišťujeme dodávky zboží pro reklamní agentury, tiskárny, textilu a maloobchodníky. Odběr možný od 1 ks, dodávka do 24 hodin v rámci celé Střední Evropy.

Adresa

Nový svět 199
400 07 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25409727
DIČ:  25409727
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  80
Roční obrat:  320000
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Katalogový textil

Možnost výběru z více než 2.500 nomenklatur skladového textilu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 240 511
Fax: +420 475 240 555
E-mail: prodej@adler.info
WWW: www.adler.info

Kontaktní osoba

Roman Ulbrich

Další firmy v oboru

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.