• Detail firmy

V.P.S. ELEKTRO, s.r.o.

Základní popis

Výroba jednotlivých dílů pro elektro průmysl. Výroba elektronických komponentů.

Adresa

Miroslavské Knínice 28
671 72 Miroslavské Knínice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63494515
DIČ:  CZ63494515
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  501

Výrobky, činnosti

Montáže zařízení pro elektroniku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 324 625
Mobil: +420 602 553 871
Fax: +420 515 324 625
E-mail: panacek@vps-elektro.cz
WWW: www.vps-elektro.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Panáček - Jednatel

Další firmy v oboru

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.