• Detail firmy

HOOK CZ s.r.o.

Základní popis

Firma HOOK CZ vyrábí homologovaná tažná zařízení na všechny typy osobních, užitkových i nákladních vozidel. V případě zájmu Vám v naší provozovně tažné zařízení namontujeme.

Adresa

Košuličova 2
619 00 Brno - Horní Heršpice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26221721
DIČ:  CZ26221721

Výrobky, činnosti

Tažná zařízení pro automobily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 250 599
Mobil: +420 604 276 157
Fax: +420 543 250 600
E-mail: prokesova@brazdil-tz.cz
E-mail: franek@hook-tz.cz
WWW: www.brazdil-tz.cz
WWW: www.hook-tz.cz

Kontaktní osoba

Markéta Prokešová - Ředitel

Jakub Franek

Telefon: 543 250 599
E-mail: franek@hook-tz.cz
Další firmy v oboru

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.

MOTOFORZA - Motorsport parts

Firma s více, než dvacetiletou tradicí ve výrobě motocyklových kapotáží a příslušenství, testovaných a distribuovaných do celého světa, jak pro silniční, tak pro závodní účely. Pracujeme výhradně s materiály zahraničních firem za použití nejnovějších technologií. Díly nabízíme v několika modifikacích materiálu, GFK - sklolaminát (bílý, černý), Karbon, nebo Kevlar-Carbon.

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.