• Detail firmy

JOSEF GEBRT - PLYNOINSTALACE

Základní popis

Nabídka elektroinstalačních prací. Montáž a údržba měřicí a regulační techniky pro vytápění, izolace topného, vodního a parního potrubí.

Adresa

Dolní Radechová 58
549 11 Dolní Radechová

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18858961
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  800000

Výrobky, činnosti

Topenářské práce

Nabídka elektroinstalačních prací. Montáž a údržba měřicí a regulační techniky pro vytápění, izolace topného, vodního a parního potrubí.

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

ALPEX servis, a.s.

Naše společnost zajišťuje velkoobchodní prodej topenářských náhradních dílů. Dodáváme náhradní díly ke sporákům, kotlům a ohřívačům, litinové rošty a pláty, čistící kartáče, hořáky atd. Nabízíme rovněž detekční a měřící přístroje pro servisní techniky. Distribuujeme výrobky firmy Siemens. Servisní zastoupení výrobců a kompletní sortiment naleznete na naších webových stránkách.

ELITRONIC s. r. o.

Nabízíme vývoj a výrobu elektronických a elektrických systémů. Vyvíjíme elektronické a elektrické zařízení a provádíme jeho finální kompletaci včetně funkčních testů.