• Detail firmy

PROVEX NOVA spol. s r.o.

Základní popis

Prodej, montáž a servis autorádií, předváděcích audiopanelů a navigačních systémů. Nabídka autodílů a autopříslušenství BOSCH.

Adresa

Hviezdoslavova 3
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46970584
DIČ:  CZ46970584
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Autoreproduktory, Hi-Fi reproduktory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 534 607
Fax: +420 548 534 607
E-mail: info@provex.cz
WWW: www.provex.cz

Kontaktní osoba

Jiří Skulínek - Ředitel

Další firmy v oboru

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB