• Detail firmy

Adoco s.r.o.

Základní popis

Adoco s.r.o. je předním dodavatelem textilu do obchodních řetězců.

Adresa

Mazovská 478/6
181 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26700565
DIČ:  CZ26700565

Výrobky, činnosti

Velkoobchod textilem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 468 322
E-mail: helium@adoco.cz
E-mail: adoco@adoco.cz
WWW: www.adoco.cz

Kontaktní osoba

Pavel Melek - Jednatel

Mobil: +420 777 874 266
Další firmy v oboru

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme komplexní předtiskovou přípravu a tiskové služby (vč. velkoplošného a malonákladového tisku). Ve vlastním fotoateliéru zhotovujeme produktové fotografie všeho druhu, portrétní i velkoplošné. Menší formáty fotografií tiskneme na minilabu Noritsu. Vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Pro zákazníky z portálu ABC nabízíme slevu ve výši 35% z cen v e-shopu. (Viz nabídky.)