• Detail firmy

Brand Promotion CZ s.r.o.

Základní popis

Realizujeme potisk na dodávané reklamní předměty všeho druhu. Naší specializací je výroba značkových basebalových čepic, batohů, tašek a cestovních potřeb, které distribuujeme pod vlastní obchodní značkou coFEE. Dodáváme rekl. předměty ušité na míru

Adresa

Železná 7a
655 02 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25525158
DIČ:  CZ25525158

Výrobky, činnosti

Potisk reklamních předmětů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 235 850
Mobil: +420 602 543 348
E-mail: info@brand.cz
E-mail: i.jambor@brand.cz
WWW: www.brand.cz
WWW: www.brand.cz

Kontaktní osoba

Ivo Jambor - Generální ředitel

Telefon: 545 235 850
E-mail: info@brand.cz
Další firmy v oboru

DaL tisk, s.r.o.

Provozujeme tiskárnu v Brně, která se specializuje na ofsetový tisk. Zaměřujeme se na tisk plakátů, letáků, brožur apod. Zajistíme reklamní tiskoviny a propagační materiály nejen pro firmy z okolí Brna, ale i z celé České republiky. Kontaktujte nás se svými požadavky.

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).

Ing. František Čechura - Reklamní a polygrafická činnost

Věnujeme se hlavně zpracování a výrobě tiskovin a distribuci a brandingu reklamních předmětů. V chráněné dílně tiskneme na malonákladovém digitálním stroji, provádíme knihařské práce, ražbu, výsek, slepotisk. Potiskujeme reklamní předměty sítotiskem a tampoprintem. Každá zakázka je pro nás důležitá od přípravy grafiky až po konečný produkt.