• Detail firmy

M A R T I L L A společnost s ručením omezeným

Základní popis

Digitální potisk látek-fotografické motivy zakázkový tisk od 20 metrů od desénu výroba utěrek a utěrkových kalendářů se zákaznickými desény již od 200 ks textilní obrazy a fototapety vč. historických motivů

Adresa

Broumovská 964
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49902032

Výrobky, činnosti

Tiskárna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 161 790
Mobil: +420 777 104 491
Fax: +420 485 161 790
E-mail: martilla@mbox.vol.cz
E-mail: mrklas@martilla.com
WWW: www.martilla.com
WWW: www.martilla.com

Kontaktní osoba

Ing Mrklas Radomil - Jednatel

Mobil: +420 777 104 491
E-mail: mrklas@martilla.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARTEP

Vyrábíme a prodáváme pracovní oděvy pro většinu běžných profesí, včetně potravinářství, gastronomie a zdravotnictví. Pracovní oděvy vyrábíme také na zakázku, na pracovní oděvy nabízíme i aplikaci loga.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.