• Detail firmy

Lucie Bláhová

Základní popis

Výroba textilních hraček, dárků a bytových doplňků z kvalitních českých materiálů podle vlastních návrhů. Výrobky se dají prát a mají certifikát bezpečnosti i pro děti od 0 let, jsou vhodné i pro alergiky

Adresa

Nad lomem 453
250 89 Lázně Toušeň

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15121283
DIČ:  CZ15121283
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Reklamní předměty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 725 643
Mobil: +420 603 443 878
Fax: +420 222 725 643
E-mail: lucie.blahova@artdekor.cz
WWW: www.artdekor.cz

Kontaktní osoba

Lucie Bláhová

Další firmy v oboru

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme eurookna, vchodové a interiérové dveře, schody, schodiště, zábradlí, nábytek do ložnice, obývacího nebo dětského pokoje, kuchyňské linky, vestavěné skříně a mnoho dalšího.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.