• Detail firmy

TOPAZA spol. s r.o.

Základní popis

Stavíme rodinné domy na klíč a základové desky pod montované domy. Provádíme rekonstrukce rodinných domů a průmyslových staveb. Letní a zimní úklid průmyslových objektů. Stavební zámečnictví.

Adresa

Strakonická 130
460 08 Liberec VIII - Dolní Hanychov

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25045067
DIČ:  CZ25045067
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  50
  • Služby

Výrobky, činnosti

Domy na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 777 058
Fax: +420 482 777 158
E-mail: topaza.liberec@iol.cz
WWW: www.topaza.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Slováček - Majitel

Telefon: +420 602 183 933
E-mail: topaza.liberec@iol.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Stanislav Vršťala - betonové výrobky

Naše firma pro Vás zajišťuje výrobu betonových svahovek Atalus pro opěrné stěny. Nabízíme výrobu betonových prvků, opěrných zeď, zahradních prvků, renovace starých žul a teras na stavbách, teracových dílů na míru. Snažíme se vyjít vstříc i tomu nejnáročnějšímu klientovi. Neváhejte se na nás obrátit.

Stavby Javůrek s.r.o.

Zabýváme se prováděním staveb a zajištěním technického i stavebního dozoru. Stavíme rodinné domy na klíč, rekonstruujeme rodinné domy, revitalizujeme panelové domy a zateplujeme budovy. Působíme v regionech Liberec, Česká Lípa a okolí.