• Detail firmy

ASTRA TRADE, s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá velkoobchodním prodejem bytového textilu. Nabízíme ubrusovinu s textilním podkladem a PVC folie průhledné i potištěné na rolích, bytový textil – přikrývky, polštáře, povlečení, ručníky apod.

Adresa

Cejl 72
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25552571
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 250 326
Telefon: +420 545 247 544
E-mail: astratrade@email.cz
WWW: www.astratrade.cz/

Kontaktní osoba

Miroslav Kohlmünzer - Majitel

Mobil: +420 777 337 111

Ing. Ivana Kohlmünzerová

Mobil: +420 777 337 159

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Saxos cz s.r.o.

Jsme výhradním dovozcem absolutní novinky v ČR a SR ve světě limonád LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu a z 99,99 % ji tvoří organické látky. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. MINTANINE je svým složením a chutí vhodná alternativa ke klasickým energetickým nápojům. Patentováno a vyráběno v Německu .

DIAMANT AK s.r.o.

Předmětem naší činností je zakázková výroba rohoží a čistících zón v rozměrech dle požadavků zákazníka. Nabízíme vstupní rohože hliníkové, z pryže, textilní, textilní rohože CORAL od společnosti FORBO, s logem, rámy a lemovky, doplňky k rohožím. Po dohodě provádíme montáže. Nabízené hliníkové čistící zóny splňují vysoké estetické a funkční nároky. Jsme tu pro Vás.

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.